Vyhledat
  • Vendula S.

Představme se

Aktualizace: 28. říj 2019

Kdo jsem já?

Jsem máma skoro-puberťáka a hyperaktivní mini-slečny a občas nechápu, jak se to vlastně stalo, vždyť jsem sama ještě dítě. Ačkoliv vrásky mi tento pocit vyvrací při každém pohledu do zrcadla.

Bydlím v Praze, ale jednou nohou jsem doma všude na světě. Kdykoliv můžu, cestuji.

V nějakém z minulých životů jsem musela žít v Itálii. Ne v "té" Itálii, kterou znají všichni ti, co vycestovali v 90. letech do Bibione - špinavé moře, přeplněné pláže a apartmány nasekané jeden vedle druhého.

Ale v té opravdové italské části. Tam, kde je na ulici šrumec už od brzkého rána, jedno auto troubí přes druhé, kafe je jen jedno, malé a silné, kde zmrzliny nabírají pomalu zednickou lžící a moře má ty nejkrásnější odstíny modré, tyrkysové a fialové (takové je jen na Sardínii).

Tam, kde se jí hodně a dlouho a rodina drží pospolu, kde se pije výborné víno a těstoviny nejsou rozvařené. Kde se můžete ztratit v úzkých uličkách a kamenných domech, trhat obrovské citróny přímo ze stromu a kochat se olivovým hájem.

No a vlastně moje láska k Itálii mě přivedla až k vám. Láska k Itálii a kvalitním kabelkám.

A pokaždé, když si ode mne nějakou objednáte, pošlu vám s ní i kousek té italské pohody.
4 zobrazení

FOTOGALERIE

WE love bags, Vendula Smékalová, IČ: 71582118, email: welovebagscz@gmail.com, tel. +420 776 033 693, Praha, Česko
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2019 www.welovebags.cz. Všechna práva vyhrazena.