Vyhledat
  • Vendula S.

Posledních pár měsíců 35

Aktualizace: 28. říj 2019

Je mi 35. Ještě tři měsíce a chvilku. A do teď vlastně nevím, jaká jsem.


Miluju svoje děti (většinou), občas i cizí děti, partnera, rodinu, slunce, slanou kůži z moře, oceán, ten pocit po dobře odcvičeném tréninku, chlapy ve svetrech, bílý trička, roztrhané džíny, přátele, jídlo, fotky, divadlo, hudbu. Ježíš jak já miluju hudbu. Všechny možné talismany, čarodějnice, motivační knihy a vtipné citáty, čtení, péřovou peřinu, ranní rosu, sníh, když ho sleduji od krbu se sklenkou červeného, víno všeobecně, vodu ve všech podobách, smích.


Miluju cestování, letadla, lodě, dovolenou na plachetnici, práci při které něco vzniká, psaní, Guns and roses, piáno, první polibek, šimrání na zádech, masáže, jídlo, zejména krevety a avokádo, čokoládovou zmrzlinu, Itálii, teď vlastně i Portugalsko, asijskou kuchyni, oblečení, tetování, uklizený byt, horkou vanu, hezký auta, tenisky, psy, pyžama z Etamu, kytaru u ohně, básničky, les, chytrý chlapy s trochu suchým smyslem pro humor, náramky z cest, palmy a vážky. Léto, jak jsem mohla zapomenout na léto!


Je mi 35.


Měla bych to mít v hlavě srovnaný. Nemám.

Když jsem byla malá, myslela jsem si, že po 30 už budu mít vystaráno.

Že budu vdaná, budu bydlet v domku za Prahou s velkou zahradou, po které bude pobíhat chlupatý pes a dvě krásné, zdravé a poslušné děti. Těšila jsem se, že se konečně přestanu bát a dostanu rozum.


A teď? Bojím se tmy, smrti, divných zvuků, když jsem doma sama, hadů … brrrr…., samoty, nudy, vzteku, lží, pomluv, stáří. Rozumná vůbec nejsem, už v polovině měsíce utratím skoro všechny peníze za věci, které strašně nutně potřebuju nebo za výlety kamkoliv.


Moje děti jsou zdravé a-stejně jako pro každou jinou mámu-krásné, ale poslušné, umírněné, disciplinované ... (dosaďte dle potřeby) nikoliv.


Přemýšlely jste někdy jako malé holky, jak bude váš život vypadat v dospělosti?

Přemýšlíte teď, co vás čeká za 20 let?

Já jsem nepřestala věřit. Třeba mě ten rozum jednou dožene :).
0 zobrazení

FOTOGALERIE

WE love bags, Vendula Smékalová, IČ: 71582118, email: welovebagscz@gmail.com, tel. +420 776 033 693, Praha, Česko
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright 2019 www.welovebags.cz. Všechna práva vyhrazena.